Informácie pre záujemcov o stáž

Kde?

Stážovať môžeš na pobočke Vzdelávacieho centra v Dubline alebo v Galway.

Čo?

Náplň stáže zahŕňa:

- prácu s niektorou z našich skúsených pani učiteliek/výučbu vo vlastnej triede
- odbornú prípravu na vyučovanie
- možnosť zapájať sa do mimoškolských aktivít
- pravidelné konzultácie s mentorkou

Na koľko?

Pre hladký chod Centra je ideálna stáž na celý školský rok (September-Máj), vieme sa však dohodnúť aj na kratšom období

Prečo?

V Centre sa budeš stretávať s bilingválnymi deťmi. Budeš tak mať možnosť porozumieť viac procesu ich učenia a špecifikám, ktoré ho sprevádzajú. Okrem nadobúdania cenných odborných skúseností budeš mať možnosť sa počas svojho pobytu zdokonaliť v angličtine, zažiť život v inej krajine a zoznámiť sa s novými ľuďmi.

Zaujali sme ťa?

Napíš nám na e-mail vzcentrumdublin@gmail.com. Do predmetu uveď “stáž Dublin”/”stáž Galway”

Informácie pre záujemcov o prácu

Kde?

Pedagogické posily hľadáme najmä v Galway a okolí.

Čo?

Náplň stáže zahŕňa:

- Vyučovanie 2x do mesiaca, vždy v sobotu od 11:00 do 15:00
- Odbornú prípravu na vyučovanie
- Možnosť zapájať sa do mimoškolských aktivít

Na koľko?

Spolupráca minimálne na jeden školský rok (September-Máj),alternatívne možnosť suplovania

Kto?

- Pedagógovia s aprobáciou Slovenský jazyk a literatúra + dejepis (v kombinácii alebo samostatne) pre 2. stupeň základnej školy
- Pedagógovia s aprobáciou Učiteľstvo 1. stupňa základnej školy

Máte záujem o spoluprácu?

Pošlite nám e-mail na vzcentrumdublin@gmail.com. Do predmetu uveďte ”učenie Galway”.

Čo hovoria na prácu v Centre naši pedagógovia?